CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Belvedere Spa & Wellness ****

Tradiční lázeňský hotel se nachází přímo v lázeňském centru v těsné blízkosti kolonády. Hotely byl postaven lékařem Tadeášem Klingerem v roce 1838.

parkování zdarmahotelová garážrecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Belvedere Spa & Wellness
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Hotel nacházející se na Goetheho Náměstí nabízí příjemné prostředí s typicky lázeňskou atmosférou. Kromě služeb recepce a vlastní restaurace nabízí hotel také služby vlastního lázeňsko-rehabilitačního zařízení s hotelovým bazénem. V hotelu vám rádi zajití vstupenky na různé akce, koncerty nebo výstavy.

Vybavení pokojů

V hotelu je celkem 39 pokojů kategorie Standard, Superior a DeLuxe. V naší nabídce máme pokoje kategorie Standard (DBL/SGL), které mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC a fénem. V pokojích je kromě komfortního nábytku televize, minibar a trezor. Samozřejmostí je připojení na WiFi . Pro hosty jsou na pokojích připraveny pantofle a župany. Pokoje mají výhled na lázeňskou kolonádu a na zpívající fontánu. Ceny dalších typů pokojů jsou na vyžádání.

Stravování

Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci. Snídaně jsou servírovány formou bufetu, večeře formou bufetu nebo jako výběr z menu 3 hlavních chodů, denní polévky, salátového bufetu a nabídky dezertů a ovoce. V hotelu je možné dokoupit obědy. Podává se zde výtečná česká ale i mezinárodní kuchyně s ohledem na moderní trendy zdravé výživy. K dispozici jsou také dietní programy, vše po domluvě předem.

Spa a wellness

Hotelovým hostům je k dispozici bazén. Hotel také disponuje vlastním wellness centrem a lázeňským oddělením. Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských zdrojů, ke kterým patří Mariin plyn, minerální prameny a rašelina. V hotelu jsou nabízeny různé procedury, jako například masáže, podvodní masáže nebo reflexní masáže. Ty lze doplnit koupelemi jako například perličková koupel, ovesná nebo vřídelná a uhličitá koupel. Nesmí chybět rašelinové zábaly a koupele. Nabídku doplňují parafinové zábaly, Kneippova lázeň nebo Inhalace. Dále se nabízí například oxygenoterapie, magnetoterapie nebo laserová terapie.Hosté se můžou přihlásit na skupinový léčebný tělocvik nebo na skupinové cvičení v bazénu.

Poznámka

Parkování není možné přímo u hotelu ale v nedalekých veřejných parkovacích místech, která jsou za poplatek.

Parkování v parkovacím domě je možné za 200Kč/den.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Mariánské Lázně - Stay & Relax ve všední dny

Stay & Relax ve všední dny

 3 dny / 2 noci
 od 3 345 Kč
I v průběhu týdne lze relaxovat a užít si krásny pobyt v Mariánských Lázních. Objednejte si balíček na 3 dny za výhodnější cenu mimo víkend a dopřejte si masáž, obklad lávovými kameny nebo inhalaci kyslíku. Den zavrčíte v hotelovém bazénu a pak příjemnou večeří.
...
Mariánské Lázně - Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest – všední dny
Pořádně se nadechnout vám pomůže balíček na 4 dny v hotelu Belvedere v Mariánských lázních. Inhalace, zábaly a pitná kúra z léčebných pramenů jsou v ceně balíčku.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .