CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Health Spa Resort Nové Lázně *****

Impozantní budova Nových Lázní se nachází přímo u lázeňského parku, nedaleko kolonády a v těsné blízkosti Zpívající fontány. Budova je propojena s hotely Centrální Lázně **** a Maria Spa **** krytými promenádami a koridory v jeden lázeňský komplex.

hotelová garážrestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Health Spa Resort Nové Lázně
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Původní klasicistní budova Nových Lázní byla přestavěna ve stylu monumentální neorenesance na luxusní lázeňskou budovu: recepce, několik výtahů, restaurace Royal, Lobby bar a Vídeňská kavárna, fitnesscentrum, kosmetický a kadeřnický salon, pedikúra a manikúra, zmodernizované balneologické oddělení, využívající přírodní léčivé zdroje a garantující nejkvalitnější léčebnou kúru. K dispozici jsou m.j.unikátní Římské lázně (tři rehabilitační bazény s masážními tryskami, whirlpoolem, finskou saunou, sanariem, parní lázní, Kneippovou kúrou, odpočinkovou místnostní), Královská a Císařská kabina pro minerální koupele, Danubius Premier Fittness v hotelu Centrální lázně a procedury v hotelu Maria Spa**** superior zrekostruovaném v květnu 2011. Hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje:

Nabízené pokoje kat. Superior deluxe (v ceníku SGL/DBL) mají k dispozici koupelnu s vanou nebo se sprchou, WC, SAT-TV, telefon, internet, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, Wi-Fi připojení na internet zdarma. Ostatní kategorie pokojů (Suite, Appartmá) - na vyžádání, za příplatek.

Stravování:

V restauraci Royal, snídaně a večeře - bufet, obědy servírované - menu (výběr z více variant vč. dietní stravy), salátový bufet, koutek zdravé výživy.

Procedury poskytované hotelem:

Komplexní lázeňský servis: minerální koupele, slatinné zábaly, suchá plynová lázeň CO2 (plynová obálka), plynové injekce, vodoléčba, podvodní, klasické, reflexní a reflexní nožní masáže, masáže horkými kameny, masáže Dolce vita, manuální lymfodrenáže, vřídelní lázeň, inhalace, léčebný tělocvik, léčebný tělocvik v bazénu, elektroléčba, ultrazvuk, parafínové zábaly, lavaterm, oxygenoterapie, hydrocolon, kryosauna, minerální koupel v Královské kabině. Vlastní minerální pramen k pitné kúře a minerálním koupelím.

Poznámka:

Parkování před hotelem zdarma (nelze předem rezervovat), vedle hotelu a na parkovišti u hotelu Centrální lázně nebo na centrálním parkovišti za poplatek.

Pobyt domácích zvířat není možný.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Mariánské Lázně - Minirelax

Minirelax

 3 dny / 2 noci
 od 3 480 Kč
Balíček služeb Minirelax v Mariánských Lázních je určen pro každého, kdo chce na tři dny vypnout, odpočívat a regenerovat své tělo. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze sedmi hotelů a lázeňských domů s polopenzí. Všude pak budete mít koupel, masáž, plynovou lázeň a pak dle objektu vždy něco navíc.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .