CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Orea Spa Hotel Palace Zvon ****

Krásná secesní budova z počátku 19. století leží v samém centru Mariánských Lázní - naproti kolonádě a Zpívající fontáně a své služby nabízí již od roku 1834.

parkování zdarmarecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Orea Spa Hotel Palace Zvon
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Tento v roce 2006 kompletně zrekonstruovaný hotel vznikl propojením svou původních hotelu Palace a Zvon. Nabízí celkem 126 pokojů, 4 klimatizované restaurace, z toho jednu s letní terasou. V hotelu jsou k dispozici služby recepce, hotelové lobby a vlastní spa-centrum s bazénem. Připojení na WiFi je k dispozici v celém hotelu. Hotel nemá bezbariérové řešení.

Vybavení pokoje

Pokoje kategorie Classic (DBL/SGL) jsou vybaveny stylovým nábytkem, Sat-TV, telefonem, trezorem, minibarem a koupelnami s WC, sprchou nebo vanou a fénem. Hosté mají po celou dobu pobytu k dispozici Wellness tašku, která obsahuje župan, pantofle, ručníky a prostěradla do sauny. Na pokojích je připraven také kávový a čajový set zdarma. V hotelu jsou také k dispozici pokoje Deluxe, se stejným vybavením jako pokoje Classik, mají ale balkón s nádherným výhledem na lázeňskou kolonádu.

Stravování

Polopenze je podávaná formou bufetu v hotelové klimatizované restauraci. V hotelu naleznete také proslulou kavárnu CAFÉ Bar Opera s jedinečnou atmosférou. Pořádají se zde taneční večery, společenské akce a různé oslavy. Nechybí zde bar s nabídkou kávy a jiných nápojů.

Lázeňské a Wellness centrum

Přímo v hotelu lze využít barevně nasvícený hotelový bazén s protiproudem a masážními tryskami, římské lázně se saunou a parní lázní a infrasaunu.

Procedury poskytované hotelem

Hotelové Balneocentrum poskytuje vlastní lázeňské procedury jako jsou různé masáže celkové, částečné, aromatické, reflexní, pivní, vinná nebo masáž lávovými kameny: Nabízejí se zde také perličkové koupele, rašelinové zábaly a koupele, plynové injekce, parafínové zábaly, plynové obálky nebo inhalace. Hostům k dispozici hotelový lékař či kvalifikovaný lékařský personál.

Poznámka

Parkování je možné na centrálním parkovišti nedaleko hotelu za poplatek 200 Kč/noc.

Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání a za poplatek.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Mariánské Lázně - Wellnessový pobyt renergy

Wellnessový pobyt renergy

 5 dní / 4 noci
 od 5 720 Kč
Vypnout, na všechno zapomenout a relaxovat. Všechny starosti hodit za hlavu. To je přesně ono! Koupele, masáž, volný vstup do hotelového bazénu, whirlpool, sauny ve vyhrazené časy. A kde? V Mariánských Lázních, hotelu Palace Zvon**** s polopenzí.
...
Mariánské Lázně - Wellness pobyt relax

Wellness pobyt relax

 4 dny / 3 noci
 od 4 330 Kč
Čtyřdenní relaxační wellness pobyt v Mariánských Lázních, hotelu Palace Zvon Vám pomůže zapomenout na všední starosti. Během pobytu si užijete aroma masáž, koupele a můžete využít volný vstup do hotelového bazénu.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .