CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Spa & Wellness Hotel Olympia ****

Luxusní Spa & Wellness Hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Od světoznámé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou je vzdálen cca 500metrů. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů.

parkování zdarmarecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Spa & Wellness Hotel Olympia
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Spa & Wellness Hotel Olympia nabízí hostům maximální pohodlí a poskytuje veškeré dostupné služby moderního hotelu. Recepce je spojená s prodejem drobného sortimentu, nabízí služby směnárny, faxové a kopírovací služby, praní a žehlení oděvů. V 1. patře hotelu se rozkládá balneocentrum o celkové rozloze 700 m2, kde probíhají nejen veškeré léčebné procedury, ale i lékařské prohlídky a konzultace. Balneo-Recepce je k dispozici denně - sedm dní v týdnu od 7 do 21 hodin (Bazén - otevírací doba: 7.00–11.00 a 13.00–20.30; Sauna otevírací doba: po–ne 13.00–21.00). V ceně pobytu lze využít bazén (9 x 5 m), finskou saunu a parní saunu. Pobyt klientů lze příjemně obohatit také návštěvou hotelového kosmetického salonu. Velmi oblíbeným bonusem hotelu jsou pravidelné taneční nebo klavírní večery. V Lobby baru je připravena denně nabídka Happy Hours. Hosté mají také možnost využít Wi-Fi a internetový koutek přímo v hotelové hale zdarma. Celý hotel je nekuřácký.

Vybavení pokoje:

Celková kapacita je 97 pokojů. Hotel je vybaven moderními pokoji, v naší nabídce naleznete pokoje kategorie Komfort se sprchou, WC, SAT-TV, županem, vysoušečem vlasů, osobní váhou, minibarem, trezorem, telefonem, připojením na internet a pokojovým regulátorem teploty. V hotelu jsou k dispozici také junior a luxury suite, které jsou na vyžádání a za poplatek.

Stravování:

Restaurace Athéna a Sophia nabízejí přátelskou obsluhu a vynikající mezinárodní i tradiční českou kuchyni. Snídaně a večeře jsou zajištěny formou švédských stolů s bohatým výběrem teplých i studených ­pokrmů, dezertů, čerstvého ovoce a zeleniny. Obědy jsou formou výběru z menu. Po celý den mají hosté možnost objednávek „a la carte“.

Procedury poskytované v rámci léčebných pobytů:

Masáže - klasická částečná masáž, masáž dolních končetin, a dále termoterapie (lavaterm, parafinový zábal na ruce, na prostatu, rašelinový zábal jednorázový), fyzioterapie (individuální cvičení), hydroterapie (Aquagym, Kneippova nožní koupel, koupel rašelinová ,perličková, sirná, slatinná, uhličitá), přístrojová terapie (biostimulační laser, elektroléčba, inhalace, lymfatická část. masáž přístrojová, magnetoterapie, plynové injekce, plynová suchá koupel částečná, ultrazvuk)

Nadstandardní léčebné procedury:

Masáže - anticelulitidová, aroma regenerační, manuální lymfatická, plosky nohou, shiatsu, thajská, hot stone, uvolňující, ajurvéda. Dále pak termo zábaly, Dornova individuální terapie, vířivá koupel celková, oxygenoterapie, solárium.

Poznámka:

U pobytů nad 6 nocí je platná sleva 10% na rezervace v termínu 6.1.2023 -19.12.2023, rezervace musí být provedena dříve než 60 dní před příjezdem.

Parkování v hotelové garáži (za poplatek 260 Kč/den).

Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Mariánské Lázně - Wellness na 4 noci - 2022

Wellness na 4 noci - 2022

 5 dní / 4 noci
 od 9 100 Kč
Tento pětidenní pobyt si opravdu užijete naplno. Ubytování v čtyřhvězdičkovém luxusním hotelu Olympia v samém centru Mariánských Lázní s programem jako je antistresová masáž, masáž lávovými kameny, koupel, termozábal a volný vstup do bazénu a sauny Vás ujistí, že jste zde správně. V ceně je zahrnuta polopenze a 1x oběd.
...
Mariánské Lázně - Wellness na 4 noci - 2023

Wellness na 4 noci - 2023

 5 dní / 4 noci
 od 9 020 Kč
Tento pětidenní pobyt si opravdu užijete naplno. Ubytování v čtyřhvězdičkovém luxusním hotelu Olympia v samém centru Mariánských Lázní s programem jako je relaxační masáž hlavy, bylinná koupel, uvoňující masáž, přirodní termo zábal a volný vstup do bazénu a sauny Vás ujistí, že jste zde správně. V ceně je zahrnuta polopenze.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .